Skip to content

Szkolenia firmowe

Wszelkiego rodzaju firmy oraz instytucje muszą dbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, dając im jednocześnie świadomość, że w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia nie pozostaną bezbronni. Stopień ryzyka jest uzależniony od branży w jakiej jesteśmy, więc im większe ryzyko – tym bardziej powinieneś o to zadbać jako pracodawca.

FIRMOWE SZKOLENIE SAMOOBRONY

Wprowadzając grupową opcje nauki podstaw samoobrony dla swoich pracowników masz pewność, że w momencie przekazywania wiedzy każdy będzie świadomy tego, jak powinien postępować. Unikniesz w ten sposób sytuacji, gdy któryś z pracowników postąpi niezgodnie z ustalonymi zasadami wewnątrz firmy, narażając się na utrtatę zdrowia lub życia, a firmę na straty finansowe oraz wizerunkowe.

Szkolenia firmowe
Szkolenia firmowe

DO KOGO SKIEROWANE SĄ FIRMOWE SZOLENIA SAMOOBRONY?

Do właścicieli firm i placówek, które z racji charakteru swojej branży, są narażone na zwiększone zagrożenie obiektu oraz pracowników, tj. finanse, lombardy, sklepy czy każda inna branża, gdzie operuje się większą ilości gotówki.

FIRMOWE SZKOLENIE SAMOOBRONY JAKO FORMA INTEGRACJI

Wspólne spotkanie na tego typu szkoleniu, to nie tylko okazja nauki podstaw samoobrony, ale przede wszystkim okazja, gdy pracownicy mogą się ze sobą zintegrować w neutralnych warunkach, wspólnie spędzając efektywnie czas.

Szkolenia firmowe
Szkolenia firmowe

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z FIRMOWYCH SZKOLEŃ SAMOOBRONY?

  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników oraz placówki
  • integracja między pracownikami
  • budowa relacji między pracodawcą i pracownikiem
  • poprawa wizerunku firmy
  • okazja do wspólnego ustalenia zasad postępowania
  • zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu