Skip to content

SZKOLENIA ONLINE

Nauka samoobrony ONLINE jest jedną z opcji, z jakich możesz korzystać na naszej platformie. Pozwoli Ci to na indywidualną naukę wszelkiego rodzaju technik samoobrony, które możesz wykorzystać w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia.

SAMOOBRONA ONLINE?

Prawidłowo zademonstrowane oraz opisane techniki, można odtwarzać przy zastosowaniu minimum sprzętu treningowego. Dodatkowo możliwość powrotu do danego elementu pozwala nam dokładnie prześledzić nauczane elementy, aby wyeliminować błędy własne lub wychwycić inne ważne aspekty, które są podstawą skutecznej samoobrony.

Szkolenia online
Szkolenia online

JAKIE SĄ PLUSY NAUKI SAMOOBRONY ONLINE?

  • dostępność wiedzy w każdych warunkach
  • możliwość regularnego odtwarzania nauczanych lekcji
  • minimum zapotrzebowania na sprzęt treningowy
  • poszerzenie swojej wiedzy teoretycznej
  • przełożenie teorii w praktykę
  • zdecydowanie korzystniejsza opcja finansowo
  • nie musisz nigdzie jeździć ucząc się w domu

SAMOOBRONA ONLINE CZY TRENING INDYWIDUALNY SAMOOBRONY?

Bezapelacyjnie lepszym rozwiązaniem jest nauka samoobrony w formie treningu indywidualnego. Jednak nie każdy ma taką możliwość, chociażby z powodu dostępności takiej formy nauki czy kwestii finansowych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom takich osób, dzięki czemu każdy znajdzie możliwość, aby we własnym zakresie zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Szkolenia online
Szkolenia online

JAK WYGLĄDA KURS SAMOOBRONY ONLINE?

Dajemy Wam do dyspozycji całą bazę teoretyczną, podzieloną na różnego rodzaju bloki, uwzględniające naukę oraz doskonalenie konkretnych elementów walki lub całych scenariuszy. Stawiamy na podstawy, które są skuteczne, dając Wam poczucie wartości własnych umiejętności, a nie iluzję, która może doprowadzić do tragedii.

CO ODRÓZNIA NASZĄ SAMOOBRONĘ ONLINE?

Przede wszystkim jakość i umiejętność przekazywania wiedzy. Uczymy zachowań, które są podstawą w samoobronie, dzięki czemu będziesz potrafić odnaleźć się w sytuacji zagrożenia. Na tej podstawie rozbudowujemy Twoje umiejętności, poszerzając scenariusze walki i wiedzę na temat dbania o własne bezpieczeństwo. Dzięki temu jesteś w stanie metodycznie przechodzić pomiędzy poznawanymi technikami oraz zrachowaniami w sytuacji samoobrony.

Szkolenia online